RSS

Biz Kimiz?

CLEAN ART NANO, Serdar ESEN tarafından kurulan ve merkezi Biga, ÇANAKKALE'de bulunan Nano Teknoloji Koruma Sistemleri üzerine çalışmalarını sürdüren bir kuruluştur. Kuruluşumuz Haziran, 2016'da Türkiye Cumhuriyeti Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı'ndan MARKA TESCİL BELGESİ'ni alarak hizmet kalitesi ve güvenilirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Clean Art Nano olarak, aramızda olan iş ortaklarımız ve her geçen gün aramıza katılımları artan siz yeni iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmetin kalitesi, güvenilirliği ve hızını bünyemizde yetişen teknik elemanlar ile TÜBİTAK projelerinde yer alan, lisans ve yüksek lisans eğitimlerini Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde tamamlamış ya da sürdürmekte olan mühendislerimiz ile arttırmaktayız.

Kuruluşumuz sahip olduğu ilkeler ve iş ortaklarına sağladığı avantajlar doğrultusunda bugün sektördeki lider firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Clean Art Nano Uygulama Merkezi olan iş ortaklarımıza karşı her zaman en avantajlı, en kaliteli ürün ve hizmeti sağlamaktayız. Küresel ekonomide büyüyen ve köklü yer edinen bütün kuruluşların temelinde Kazan-Kazan Yaklaşımı yatmaktadır ve bu felsefe ile iş dünyasına giriş yaptığımız ilk andan itibaren büyümeyi bir hedef değil bir süreç olarak iş ortaklarımız ile beraber yaşamaktayız.

Clean Art Nano, son yıllarda günlük hayatta da sıkça kullanılmaya başlayan 'Franchising' daha özet bir ifade ile sözleşmeye dayalı, bütünleşmiş pazarlama sistemi ile çalışan bir kuruluştur.Franchising, Türkçe'de bayilik kelimesi ile birçok benzer özelliğe sahip olsa da daha sistematik ve ciddi bir sistemdir. Franchising kelimesini Türkçe'de bir kelime ile ifade etmek mümkün olmadığından Clean Art Nano Uygulama Merkezleri'mize 'Bayilik, İş Ortağı' ünvanlarını daha uygun bulmaktayız. Clean Art Nano Uygulama Merkezi kurmayı talep eden siz değerli iş ortaklarımıza kurulum, teknik destek, reklam desteği vb. konularda ilk andan itibaren yardımcı olmaktayız. İş ortaklarımız ile ilişkilerimizin tamamını Kazan-Kazan Yaklaşımı'na göre kurmaktayız. İş ortaklarımız ile aynı oranda büyümemizi ve ilerlememizi sağlayan bu yaklaşım kuruluşumuzun temelinde varolan bir felsefedir.

Kuruluşumuz, iş ortaklarına güvenilirliği ve kalitesi konusunda gerekli belge ve sertifikalara sahip ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Büyük holdinglerden küçük şirketlere kadar geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır.

  • KURUMSAL

  • Üye Giriş

  • Para Piyasaları

  • İstatistik

Tüm Hakları Saklıdır 2015 / CLEAN ART NANO ®