RSS
  • Bizi Takip Edin;

    Sosyal Ağlardan Bizi Takip edebilirsiniz.  cleanartnano.com  Serdar ESEN

  • Müşterimizin memnuniyetini korumak için çok çalışırız.

    Araç temizliği denilince aklımıza ilk gelen olay aracın yıkanmasıdır.Tepeden tırnağa yıkanan bir araç temizliğin en büyük parçasıdır evet ama acaba aracımızı düzgün yıkıyormuyuz?

TÜRKİYE CUMHURİYETİ TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ MARKALAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI MARKA TESCİL BELGESİ'NE SAHİP KURULUŞ CLEAN ART NANO

    Clean Art Nano olarak, internet sitemiz üzerinden ya da irtibat numaralarımızdan herhangi bir ürün satışı ve pazarlaması gerçekleştirmemekteyiz. Clean Art Nano, yalnızca bayilik kapsamında kurduğu Clean Art Nano Uygulama Merkezleri'ne ürün tedariği sağlamaktadır. Bu nedenle kullanıcıların ürünlerimizi incelemesi için sitemizde herhangi bir içerik bulunmamaktadır. Gerekli bilgilendirme, ilgili birimimizle iletişime geçen kullanıcılara yapılmaktadır.  Clean Art Nano Uygulama Merkezleri'nin kurulumundan itibaren merkezlerimizin ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak şirket politikalarımızın temelini oluşturmaktadır.


 TÜRKİYE GENELİ BAYİLİKLER VERİLMEKTEDİR. (BAŞVURU FORMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ)


NEDEN BİZİM İŞ ORTAĞIMIZ OLMAYI TERCİH ETMELİSİNİZ?

-Clean Art Nano Uygulama Merkezi olan her bayi bizim iş ortağımızdır.

-Clean Art Nano, Kazan-Kazan Yaklaşımı ile çalışmalarına devam etmektedir.

-Clean Art Nano Uygulama Merkezleri kurulumu ve sonraki ürün tedarik zincirinde yüksek fiyat uygulamaları kesinlikle söz konusu değildir. Hizmet ve ürünlerin tümünde daima en iyi kalite-maliyet oranı gözetilmektedir.

-Uygulama merkezlerinde kullanılan her ürün gerekli sertifika ve belgelere sahiptir.

-Clean Art Nano Uygulama Merkezleri'nde yapılacak her işlem gerekli eğitimleri almış teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır. Bu eğitimler aramıza yeni katılacak iş ortaklarımıza, yerinde eğitim olarak verilmektedir.

-Ürün tedariği zincirine katılacak her yeni ürün için gerekli inceleme ve testler Clean Art Nano bünyesindeki mühendisler ve teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.

-İş ortaklarımız ile tüm ilişkilerimiz güven, samimiyet ve şeffaflık üzerine kurulmaktadır. Oluşturulan tüm ilişkiler Clean Art Nano Uygulama Merkezi açılışında oluşturulan 'Bayilik Sözleşmesi' ile yasal güvence altına alınmaktadır.

-Clean Art Nano Uygulama Merkezi kurulumunda 'Uygulama Merkezi Yetki Belgesi' ile bulunduğunuz il/ilçede bayiniz güvence altına alınmaktadır.

-Nano Teknoloji Yüzey Koruma ürünleri hakkında bilinen tüm yanlışlar iş ortaklarımız ile paylaşılmaktadır. Örneğin; Mohs Sertlik Skalası'nda en sert malzeme elmastır ve sertliği 10h'tır. Bu sertliğin üzerinde herhangi bir malzeme günümüzde mevcut değildir.

-Clean Art Nano ailesi olarak, siz yeni iş ortaklarımıza işinizi kurmanın gururunu ve yaşam standartlarınızı arttıracak gelir elde etmenizin sevincini her geçen gün artarak yaşamaktayız.

-Ayrıntılı bilgi almak için; 7/24 irtibat numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Serdar ESEN
Clean Art Nano Bayilik Danışmanı

Tüm Hakları Saklıdır 2015 / CLEAN ART NANO ®