RSS

CLEAN ART Nanoteknoloji Yüzey Koruma Uygulaması

 Nanoteknoloji, 'geleceğin teknolojisi' olarak bilim dünyasında uzun yıllardır yankı uyandıran, her geçen gün verilen önemin arttığı, hayatımızın hemen hemen her noktasına ulaşmış ve kullanım alanlarının artışı dünyanın gelişim hızına doğrudan etki eden bir araştırma-geliştirme teknolojisidir. Uzmanların ve gelecek bilimcilerinin verdiği bilgilere göre; elektrik, araba, telefon, internet vb. buluşlar gibi nanoteknoloji de dünyayı değiştirmektedir ve gelecekte nanoteknoloji içermeyen sektör olmayacağını öngörmektedirler.

Yüzeylerin nano yüzey koruma uygulama sonrası gösterdikleri değişen özelliklere "Akıllı Yüzey Koruma Katman Teknolojisi" de denilmektedir ve çok geniş kullanım alanında sahip olan nanoteknoloji yelpazesinin içinde yalnızca küçük bir alandır.

Nano boyuttaki parçacıklar, günümüz makro dünyadan bildiğimiz özelliklere sahip değildirler aksine yakın geçmişe kadar bilmediğimiz ve her geçen saniye keşfettiğimiz farklı özelliklere sahiptirler. Uygulama esnasında yüzey üzerinde oluşturulan nano ölçekli ultra ince katman sayesinde, bu keşfedilen farklı özellikler yüzeylere kazandırılabilmektedir. 

  • UYGULAMALARIMIZ

  • Üye Giriş

  • Para Piyasaları

  • İstatistik

Tüm Hakları Saklıdır 2015 / CLEAN ART NANO ®